GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Koşulları

Ürünün fatura aslı gönderilmezse iade edilemez.

Ayrıca, iade edilmesi gereken ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.iplikreyonu.com’a teslim edilmesi gerekmektedir.

Gönderilen ürünlerde herhangi bir ayıp, kusur yok ise iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde aşağıda belirtilen iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişim kurmanız ve iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Bu süreci takiben kargo şirketi aracılığı ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade, iletişim ve adres bilgilerimiz;

Zümrüt Fantazi İplik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
Adres: Maltepe mah. Davutpaşa cad. Besler İş Merkezi, No:20-22/36, İstanbul, Zeytinburnu
Telefon: 0530 178 00 34
E-posta: destek@iplikreyonu.com

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.