TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin, İstanbul’da bulunan şirket merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görmüş olabileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir sorun görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Paket içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı tutmasını talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. iplikreyonu.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürün/ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Satın aldığınız ürün/ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.iplikreyonu.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa farklı tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu sebeple ürün/ürünler stoklarımızda tükenebilir.

Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.